Zadzwoń i zarezerwuj wizytę: +48 574 755 271

O nas

O salonie Groom Home

Możemy uszczęśliwić Twojego psa!

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu groomerskiego wszystkich właścicieli psów, tych rasowych i tych nierasowych, tych małych i tych dużych. Nasz salon powstał z bezgranicznej miłości do psów i z myślą o nich. Zapewniamy wysokiej jakości usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne dla urody i doskonałego samopoczucia Twojego psiaka. Naszym priorytetem i misją jest dbanie w szczególny sposób o wygląd Twojego pupila, jednocześnie troszcząc się o Jego jak najlepsze samopoczucie i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty w salonie.

Traktujemy naszych czworonożnych klientów z absolutnym i należytym szacunkiem.

Podchodzimy do każdego z Nich w sposób indywidualny, dopasowując rytm i sposób pielęgnacji do Ich charakteru i temperamentu. Nieustannie staramy się tworzyć przyjazną atmosferę, tak aby psiaki chętnie do nas wracały. Nie stosujemy żadnych poskramiaczy, środków uspokajających ani relaksujących.

W salonie używamy profesjonalnych kosmetyków renomowanych marek przeznaczonych dla różnego rodzaju sierści, takich jak kosmetyki marki Wahl, Bio Groom czy Chris Christensen. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie groomerskim, a w naszym salonie psiakami zajmuje się doświadczony groomer, który posiada kwalifikacje potwierdzone certyfikowanym dyplomem zawodowym.

Pragniemy i wierzymy w to, że nasza oferta zabiegów pielęgnacyjnych zadowoli i usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających czworonożnych klientów i ich właścicieli.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji wizyty lub do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i cennikiem zabiegów.

Opinie o nas

Zobacz co myślą o naszym salonie dotychczasowi klienci

Nie zwlekaj dłużej! Zarezerwuj wizytę dla swojego psiaka już teraz.

Nie zwlekaj dłużej! Zarezerwuj wizytę dla swojego psiaka już teraz.